10. GIDA MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ

 


 


 

10.GIDA MÜHENDİSLİĞİ KONGRESİ
PROGRAM
 
 
 
 
Saat

9 Kasım 2017

1.GÜN

08:00-09:30 KAYIT

 

09:30-11:00

AÇILIŞ KONUŞMALARI

 

11:00-11:30

 

SİNEVİZYON GÖSTERİSİ

“Gıda’da Doğru Bilinen Yanlışlar”
11:30-12:15

 

AÇILIŞ KONFERANSI

"Gıda ve Spor"

Emre Tilev

Gıda Mühendisi, Gazeteci, Spor Spikeri,Yazar, Öğretim Görevlisi

 

12:15-13:30 ÖĞLEN ARASI
13:30-14:00  
BAĞIMSIZ SUNUM
 
“Gıda ve Beslenme Alanındaki Bilgi Kirliliği”
Prof.Dr.Roland Ernest Poms
 
14:00-16:00 PANEL
“SANAYİCİ GÖZÜYLE GIDA SEKTÖRÜ”
 
Panel Başkanı
Yusuf Songül
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası
 
 
·         Necdet Buzbaş-TUGİS
·         Dr.Sait Koca-BESD-BİR
.         Erhan Özmen-GUSAD
.         Rint Akyüz-TGDF
 
16:00-16:30 KAHVE ARASI
POSTER İZLEME
16:30-17:45  
1.OTURUM
 
Oturum Başkanı
“Prof.Dr.Ayhan Atlı”
Harran Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü
 
“Çiya Tohumu İçeren Glutensiz Bisküvilerin Kalite ve Raf Ömrü Özelliklerinin Araştırılması”
Gönül Silav, Zeynep Tacer Caba
İstanbul Aydın Üniversitesi, Mühendislik Fakültesi, Gıda Mühendisliği Bölümü, İstanbul
 
Enzime Dirençli Nişasta İçeriğinin Artırılmasına Yönelik Yeni Uygulamalar
M. Tuğrul Masatcıoğlu1, Hamit Köksel2
1Mustafa Kemal Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü, Hatay
2Hacettepe Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü, Ankara
 
Hububat Analizlerinde Lazer İndüklü Plazma Spektroskopisi Kullanımı
İsmail Hakkı Boyacı1, Banu Sezer2, Gonca Bilge2, Hamit Köksel1
1Hacettepe Üniversitesi, Gıda Mühendisliği Bölümü, Beytepe Kampüsü, Ankara
2NANOSENS İleri Teknoloji Enerji Makine Proje Tasarım Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş., Ankara Üniversitesi Teknoloji Merkezi, Ankara
 
"Damacana Sularında Bisfenol A Migrasyonuna Çeşitli Faktörlerin Etkileri"
Mehmet Bingöl1, Ender Poyrazoğlu2, Nevzat konar2, Nevzat Artık3

1Sağlık Bakanlığı Halk Sağlığı Genel Müdürlüğü, Ankara

2Siirt Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü, Siirt

3Ankara Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü, Ankara

## GALA YEMEĞİ
Saat

10 Kasım 2017

2.GÜN

08:30-09.00 KAYIT
09:00-09:15 ATATÜRK’Ü ANMA VE SAYGI DURUŞU
09:15-10:30  
2.OTURUM
 
Oturum Başkanı
“Prof.Dr. S.Aykut Aytaç”
Hacettepe Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü
 
“Gıda Patojenlerinin Biyokontrolünde Yeni Yaklaşım: Bakteriyofaj Uygulamaları”
Pınar Şanlıbaba
Ankara Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü, Ankara
 
“Pastırmada Enterokoklar”
Özlem Ertekin1, Güzin Kaban2, Mükerrem Kaya2
1Munzur Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü, Tunceli
2Atatürk Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü, Erzurum
 
“Mihaliç Peyniri Üretiminde Farklı Starter Kültür Kombinasyonları Kullanımı Üzerine Bir Araştırma”
Elif Özer, Harun Kesenkaş
Ege Üniversitesi Süt Teknolojisi Bölümü, İzmir  
 
“Gıda Kaynaklı Patojenlerin Belirlenmesinde Yenilikçi Yaklaşımlar: Nanopartiküllerin Kullanımı”
Başar Uymaz Tezel1, Pınar Şanlıbaba2
1Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Bayramiç Meslek Yüksekokulu Gıda Teknolojisi Programı, Çanakkale
2Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü, Ankara
 
10:30-11:00 KAHVE ARASI
11:00-12:15  
3.OTURUM
 
Oturum Başkanı
"Prof.Dr.Mahmut Doğan”
Erciyes Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü
 
“Gıda Bilimi ve Mühendisliğinde Düşük Alanlı NMR Relaksometre ve Manyetik Rezonans Görüntüleme Tekniklerinin Kullanımı”
Mecit Halil Öztop
Orta Doğu Teknik Üniversitesi, Gıda Mühendisliği Bölümü, Ankara
 
“Siyah ve Yeşil Çaylardaki Fenolik Bileşiklerin Karakterizasyonu ve Antioksidan Kapasite Potansiyelinin Belirlenmesi”
Haşim Kelebek1, Sevgin Dıblan1, Pınar Kadiroğlu1, Onur Sevindik2, Serkan Selli2
1Adana Bilim ve Teknoloji Üniversitesi, Gıda Mühendisliği Bölümü-Adana
2Çukurova Üniversitesi, Gıda Mühendisliği Bölümü-Adana
 
“Ülkemizde Distile Alkollü İçki Üretiminde Yapılan Hileler, Sahte Ürünlerin Tespiti ve Tüketici Güvenliği”
Turgut Cabaroğlu, Merve Darıcı
Çukurova Üniversitesi Gıda Mühendisliği Bölümü, Adana
 
 
 
 
12:15-13:30 ÖĞLEN ARASI
13:30-14:00

 

BAĞIMSIZ SUNUM

 “Ekmeğimiz ile Oynamayın”

Prof.Dr.M.Murat Karaoğlu

Atatürk Üniversitesi, Gıda Mühendisliği Bölümü, Erzurum

14:00-16:00  
PANEL
“GIDA EKONOMİSİ”
 
Panel Başkanı
Yusuf Songül
TMMOB Gıda Mühendisleri Odası
 
·         Mustafa Sönmez-İktisatçı-Yazar
·         Prof.Dr.Bülent Gülçubuk-Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarım Ekonomisi Bölümü
·         Prof.Dr.Aziz Konukman-Ekonomist
 .        Prof.Dr. Gökhan Özertan- Boğaziçi Üniversitesi Ekonomi Bölümü  
    
16:00-16:30 KAHVE ARASI
POSTER İZLEME
16:30-19:30

SOSYAL PROGRAM

 
Saat

11 Kasım 2017

3.GÜN

08:30-09.00 KAYIT
09:00-10:15  
4.OTURUM
 
Oturum Başkanı

Prof.Dr.Serpil Şahin”

ODTÜ, Gıda Mühendisliği Bölümü

 
“Gıda Üretim Süreçlerinin Modellenmesi, Optimizasyonu ve Simülasyonları”
Ali Coşkun Dalgıç
Gaziantep Üniversitesi, Gıda Mühendisliği Bölümü
 
“Gıdalarda Coğrafi Orjinin Belirlenmesine Yönelik Analiz Yöntemleri”
Filiz Çavuş, Nurcan Ayşar Güzelsoy
Gıda ve Yem Kontrol Merkez Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü, Bursa
 
“Yemek Sanayiinde Gıda Mühendisi ve Sorunları”
Mehmet Akif Şen
İstanbul Medeniyet Üniversitesi, Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü, İstanbul
 
“Tüketicilerin Gıda Güvenilirliği Konusunda Bilgi Kaynakları Üzerine Anket Çalışması”
Sibel Özçakmak
Samsun İl Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü, Samsun

10:15-10:30

 

 

 

 

 

 

 

 

10:30-12:30

 

KAHVE ARASI

 

PANEL
“İNOVASYON” 
 
Panel Başkanı
Dr.Berrin Şenöz
Ulusal Gıda Referans Laboratuvar Müdürlüğü
 
·         Metin Yurdagül - MÜMSAD
·         Prof.Dr.Zehra Ayhan - Sakarya Üniverstesi, Gıda Mühendisliği Bölümü
·         Dr.Sanem Yalçıntaş Gülbaş-TED Üniversitesi Araştırma, Teknoloji ve İnovasyon Birimi
.         Mine Ataman - Marka Danışmanı
 
 
12:30-13:30 ÖĞLEN ARASI
13:30-14:45  
5.OTURUM
“GEÇMİŞTEN BUGÜNE ANADOLU’DA GIDA”
 
Oturum Başkanı

Prof.Dr.Muammer Kayahan

Emekli Öğretim Üyesi

 
“Şarap”
Prof.Dr.Ertan Anlı
Ankara Üniversitesi, Gıda Mühendisliği Bölümü
 
“Hububat/ Ekmek”
Prof.Dr.Hamit Köksel
Hacettepe Üniversitesi, Gıda Mühendisliği Bölümü
 
“Pastırma/Sucuk”
Prof.Dr.Halil Vural
Hacettepe Üniversitesi, Gıda Mühendisliği Bölümü
 
“Zeytin/Zeytinyağı”
Prof.Dr.Semih Ötleş

Ege Üniversitesi, Gıda Mühendisliği Bölümü

 

“Peynir”

Prof.Dr.H.Barbaros Özer

Ankara Üniversitesi, Süt Teknolojisi Bölümü

 
14:45-15:15 Poster Yarışması Sonuçları
KAPANIŞ
15:15-17:00  
SOSYAL PROGRAM
 

 

 
 
 
 
 
Web Tasarım, Ankara Web Tasarım